Bioenergoterapia

Co to jest Bioterapia - bioenergoterapia?

Bioterapia (bioenergoterapia) jest to oddziaływanie energią jednego organizmu na drugi, to działanie energetyczne polepsza funkcjonowanie całego organizmu.

Bioenergia - jest to energia własna każdego żywego organizmu.

Pole biologiczne (biopole) – to pole, które otacza każdy żywy organizm. Nosi też nazwę aury. Jest czymś w rodzaju energii, która otacza każdego człowieka.

Ośrodki energetyczne (OE) – to punkty energetyczne, zwane czakrami. Głównych czakr jest siedem.

Bioterapeuta (bioenergoterapeuta) - osoba potrafiąca zlokalizować zaburzenia w ciele człowieka i je naprawić.

Lokalizacja zaburzeń bioenergetycznych (biolokalizacja) - to miejsca przez które nie płynie prawidłowo energia. Bioenergoterapeuta potrafi je zlokalizować, a potem uzdrowić. Zazwyczaj pokrywają się z miejscami uważanymi przez medycynę klasyczną za chore.

Na co pomaga Bioterapia - bioenergoterapia?

  • Schorzenia kręgosłupa,
  • dolegliwości układu krążenia,
  • problemy z układem pokarmowym,
  • choroby skóry,
  • migrena i bóle głowy,
  • nerwicę stany lękowe.

Genowefa Masternak jest cenioną bioenergoterapeutką oraz Mistrzynią Reiki.

Od wielu lat prowadzi gabinet w Warszawie, w którym przyjmuje pacjentów a także prowadzi kursy uzdrawiające. W środowisku bioenergoterapeutów cieszy się opinią dobrego fachowca. To samo mówią o niej pacjenci: „skuteczna, troskliwa, bardzo ciepła osoba”.

Do jej gabinetu trafiają ludzie z najróżniejszymi problemami. Przychodzą osoby których trapią migreny, mają kłopoty z układem oddechowym czy krążeniem, skarżą się na ból kręgosłupa, bądź cierpią z powodu innych poważnych chorób. Przychodzą również osoby z problemami natury psychologicznej, gdy nie mogą poradzić sobie z nerwicą, depresją bądź stresem.

Wizyta u bioenergoterapeutki trwa 1,5 godziny. Jest to połączenie zabiegu uzdrawiającego oraz rozmowy. Ta rozmowa jest też niezwykle istotna, ponieważ dziewięćdziesiąt procent wszelkich dolegliwości, które nam przeszkadzają normalnie funkcjonować ma podłoże psychosomatyczne. Nawet lekarze medycyny konwencjonalnej przyznają: „choroba najpierw rodzi się w głowie, dopiero potem ogarnia całe ciało…”

Dyplomowana bioenergoterapeutka, Mistrz Reiki Genowefa Masternak przywraca radość życia, wykonuje zabiegi Reiki, świecowanie uszu metodą Indian Hopi, mikrokinezyterapię, terapię duchowego uzdrawiania.

Gdy chcemy wyzdrowieć i żyć pełnią życia, musimy zmienić myślenie, o sobie, o innych ludziach, o tym, co nam się w życiu przytrafia. GENOWEFA MASTERNAK pomaga zrozumieć problemy, doradza jak pokonywać przeciwności losu i wspiera w trudnych chwilach.

Przed rozpoczęciem terapii chory powinien się zgłosić z diagnozą lekarską i wynikami badań. W trakcie terapii Pacjent może być w kontakcie z lekarzem prowadzącym. Bioenergoterapia nie może istnieć bez medycyny akademickiej.

Podczas wieloletniej praktyki GENOWEFA MASTERNAK doszła do wniosku, że jednoczesne stosowanie różnych form terapii prowadzi do tzw. efektu potęgowania, który powoduje, ze przyczyna choroby ustępuje szybciej i trwale.

System uzdrawiania opiera się na wiedzy przekazywanej od pokoleń, a także naukach o zdrowiu, dla których charakterystyczne jest całościowe podejście do chorego. Osoba odczuwająca silne bóle, często nie jest w stanie określić czy są one spowodowane krótkotrwałym zaburzeniem, na przykład przesunięciem kręgów piersiowych, czy może poważną chorobą narządów wewnętrznych, ponieważ objawy różnych schorzeń mogą być bardzo podobne.

Osoba korzystająca z zabiegu bioterapii może odczuwać tylko ustępujący ból. Działanie bioterapii polega na przywracaniu harmonii ciała, umysłu i duszy. Zabieg bioterapii jest bardzo skutecznym i bezpiecznym zabiegiem.

Wszystkie zjawiska i zmiany zachodzące w ludzkim ciele zależą od sposobu myślenia, znajomości swojego ciała i podejścia do życiowych problemów. Dlatego uzdrawianie należy zaczynać od usuwania blokady przepływu energii i przywrócenie równowagi między ing i jang.

Każdy rodzaj uzdrawiania bez względu na metodę jest uzdrawianiem duchowym. Każdy człowiek może być uzdrowiony, ale musi być gotów do przyjęcia tego rodzaju uzdrawiania.

 

Zamów rozmowę z konsultantem Podaj nam swój numer telefonu, a my do ciebie zadzwonimy!
Imię jest wymagane
Telefon jest wymagany
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.