Egzorcyzmy

Czym są egzorcyzmy?

To specjalne obrzędy oczyszczające, które uwalniają człowieka spod władzy złego ducha lub innej osoby, która stosuje rytuały czarnej magii.
Egzorcyzmy oczyszczają z problemów oraz negatywnego nastawienia do życia, świata oraz innych ludzi. Pomagają przejść na jasna stronę mocy i cieszyć się życiem.

GENOWEFA MASTERNAK:

Doświadczenie, które posiadam pozwala mi stwierdzić, że w ciągu ostatnich kilku lat coraz więcej osób, skarży się na problemy natury psychicznej emocjonalnej i zdrowotnej. Odkryłam, że głębokie zmiany osobowości mogą nastąpić w ciągu zaledwie jednej nocy.

Człowiek, który nigdy nie pił alkoholu nagle zaczyna pić. Mąż, który był dobrym człowiekiem, staje się brutalny i oddala się od rodziny.

Wielu ludzi w dość krótkim czasie zapada na nerwice lub głębokie depresje, trapi je bezsenność i myślą o samobójstwie. Często się zdarza, że w jednej osobie ujawnia się inna osobowość, każda znacząco różną od drugiej. Wydaje się, że są kilkoma osobami uwięzionymi w tym samym ciele.

Moje doświadczenie wskazuje, że w ponad osiemdziesięciu procentach są to ofiary opętania przez duchy. Z opętaniem mamy do czynienia wtedy, gdy pozbawiony ciała duch, przejmuje kontrolę nad umysłem i ciałem osoby żywej.

Często też okazuje się , że nasze niepowodzenia, kłopoty ze zdrowiem czy brak pracy są spowodowane przez osobę, która nam źle życzy lub po prostu rzuciła na nas urok bądź klątwę albo, co gorsza, zastosowała rytuały czarnej magii i cieszy się z naszych zmartwień.

Jak to się objawia?

metatronNiespodziewanie pojawiają się bóle kręgosłupa, ataki rwy kulszowej, migreny, cierpimy na bezsenność. Stajemy się z każdym dniem coraz słabsi. Dosłownie – podupadamy na zdrowie. Ale także w naszej psychice zachodzą zmiany. Brakuje nam radości życia, coraz częściej odczuwamy lęk i strach, trapią nas napady paniki lub agresji. Na dodatek czujemy się osamotnieni, bo z dnia na dzień coraz więcej osób zaczyna nas unikać. Mało tego, pojawiają się najróżniejsze problemy: straciliśmy pracę, zaczyna brakować pieniędzy, dzieci maja kłopoty z nauką itp.
Słowem – każdy dzień staje się coraz trudniejszy do przeżycia.

GENOWEFA MASTERNAK zna wiele takich opowieści, o tym jak ludziom, z dnia na dzień, świat wali się na głowę a oni nie potrafią uporać się z kłopotami i stają się bezradni. Do jej gabinetu przychodzą ludzie, którym medycyna konwencjonalna albo psychoterapia nie jest w stanie pomóc.

Jest doświadczoną egzorcystką i wie, że wszystkie - wymienione wcześniej - zdarzenia to sygnał ostrzegawczy, mówiący o tym, iż ktoś codziennie nam szkodzi. Choć czasami nie chcemy przyjąć do siebie takiego wytłumaczenia.

Masz podobne objawy? Tracisz kontrolę nad życiem? Dopada cię coraz więcej kłopotów?

Zastanów się więc nad słowami egzorcystki. Może jest ktoś w twoim otoczeniu, kto z zawiścią patrzy na twoje sukcesy, szczęśliwą rodzinę i za wszelką cenę chce to zniszczyć. Najwyższa pora dowiedzieć się, co lub kto jest przyczyną twoich codziennych przykrości oraz dolegliwości i natychmiast zacząć działać, aby temu zapobiec.

GENOWEFA MASTERNAK wykonuje obrzędy egzorcyzmów od wielu lat. Można przyjść do jej gabinetu lub poprosić o wykonanie obrzędu na odległość.

Niestety, sami nie jesteśmy w stanie pokonać tych klątw i uroków, ale zawsze w takich sytuacjach pomoże nam Pani Genia.

Kiedy niezbędne jest oczyszczanie i zabieg egzorcyzmu:

Osoba, która jest opętana przez demona zachowuje się w specyficzny sposób. Zobacz, czy właśnie Tobie albo komuś z Twoich najbliższych potrzebna jest pomoc Pani Geni. Oto cechy bądź zachowanie, które wskazuje, że osoba jest pod wpływem istot duchowych:

 • ma nieuzasadnione paniczne lęki i obawy przed codziennością,
 • negatywne nastawienie do otoczenia sprawia, że nie ma chęci do życia,
 • jest pogrążona w smutku, często wpada w melancholię, depresję,
 • często boli ją głowa, żołądek, kręgosłup,
 • nie radzi sobie z emocjami, krzyczy, stosuje przemoc,
 • całkowicie zmieniła się jej osobowość,
 • jest histeryczna, ma wahania nastroju od euforii po zniechęcenie,
 • zdarzają jej się myśli samobójcze.

Nie tylko osoba może być pod wpływem zaklęcia, uroku czy klątwy, dom, w którym mieszkamy także.

Jak zauważyć, czy na dom jest rzucona klątwa:

 • są w nim często kłótnie, awantury,
 • nie można w nim odpocząć, przebywanie w nim nie jest przyjemnością tylko męczarnią.

Inne objawy stosowania czarnej magii:

Osoba, która nam szkodzi może powodować nasze kłopoty ze zdrowiem, z pracą czy rodziną, ale nie tylko. Kradzieże, bankructwo firmy to również działania zazdrosnej osoby.

Zabieg egzorcyzmu:

O oczyszczenie i uzdrowienie można prosić dla siebie, ale i dla kogoś. Jeśli dana osoba nie może lub nie chce poddać się temu zabiegowi, a wiadomo, że jest on konieczny, trzeba zastosować go na odległość.

Przed zabiegiem przeprowadzany jest dokładny wywiad, i zostaje postawiona diagnoza, jak można pomóc tej, konkretnej osobie. Na podstawie zdobytych informacji i znajomości sytuacji, czasem wiadomo, kto szkodzi, wykonywany jest zabieg oczyszczający.

Możliwe jest wykonanie zabiegu na odległość. Wtedy potrzebne są:

 • prośba o uzdrowienie lub egzorcyzmy,
 • zdjęcie osoby, która ma być oczyszczona,
 • imię, nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania.
Zamów rozmowę z konsultantem Podaj nam swój numer telefonu, a my do ciebie zadzwonimy!
Imię jest wymagane
Telefon jest wymagany
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.