Mikrokinezyterapia

MIKROKINEZYTERAPIA – została opracowana przez francuskich naukowców Daniela Grosjeana i Patryka Benini. Pracowali nad nią ponad 20 lat.

MIKROKINEZYTERAPIA polega na dotyku odpowiednich punktów na ciele, które odpowiadają poszczególnym organom wewnętrznym. Nie jest to jednak ani akupunktura, ani akupresura. Punkty którymi interesuje się terapia są całkowicie inne.

Najpierw terapeuta musi znaleźć w organizmie zaburzenia a potem przystępuje do zabiegu, którego celem jest usunięcie przyczyn wszelkich dolegliwości i problemów. Sprawna ręka terapeuty odblokowuje ciało z przekazów genetycznych, toksycznych, wirusowych, bakteryjnych. Jednym z założeń MIKROKINEZYTERAPII jest to, iż ciało dysponujące bankiem informacji. Pamięta wszystko to, co mu się przydarzyło w życiu. Terapeuta potrafi odpowiednim naciskiem punktów na ciele usunąć z niego traumatyczne przeżycia i choroby, a także dodać energii do działania i otworzyć twórczy potencjał.

Skuteczność tej metody jest wysoka. Zazwyczaj wystarczy jeden seans masażu terapeutycznego, żeby odbudować określone strefy i poprawić funkcjonowanie uszkodzonych organów oraz stymulować mechanizmy obronne organizmu do zwalczania chorób.


MIKROKINEZYTERAPIA pozwala:

  • wzmocnić odporność immunologiczną człowieka,
  • zwalczyć lub zniszczyć objawy alergii,
  • poprawić stan psychiczno-emocjonalny,
  • zwalczyć depresje poprzez usunięcie stresów,
  • przyśpieszyć rekonwalescencję po operacjach,
  • pomóc w wyprowadzeniu z organizmu zanieczyszczeń toksycznych, wirusowych i promieniotwórczych,
  • polepszyć stan zdrowia przy wielu przewlekłych schorzeniach,
  • skutecznie przyspieszenie leczenia dyslekcji,
  • poprawić stan psychiczno-emocjonalny

Lista chorób – dolegliwości w których wykorzystana jest ta metoda jest długa. Nie ma przeciwwskazań ani skutków ubocznych i może być stosowana razem z innymi metodami leczenia.

MIKROKINEZYTERAPIA przywraca wewnętrzną harmonię. Usuwa blokady fizyczne, psychiczne, które przeszkadzają rozwojowi i realizacji naszych zadań ziemskiej egzystencji.

Pamiętaj! Odblokowanie talentów powoduje spełnienie marzeń.

Fascynującą sprawą jest to, że blokada wyeliminowana u ojca znika u jego dzieci, a gdy usuwamy blokady dzieciom przestaje istnieć również u jego rodziców.

Popularność MIKROKINEZYTERAPII rośnie, we wszystkich krajach europejskich. Zabieg wykonują tysiące lekarzy, fizjoterapeutów masażystów w szpitalach przychodniach i gabinetach objętych ubezpieczeniem.

Zabieg trwa 1,5 godziny odczucia pacjentów po zabiegu to lekkość ciała i lekki zawrót głowy. Wciągu trzech tygodni pacjent może odczuwać różne dolegliwości: bóle głowy, temperatura, drgawki, dreszcze. Jest to dobry objaw tak może reagować organizm.

Zamów rozmowę z konsultantem Podaj nam swój numer telefonu, a my do ciebie zadzwonimy!
Imię jest wymagane
Telefon jest wymagany
Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.